Investuotojams

Prikelkime senus būstus naujam gyvenimui kartu! Investuodami į mūsų kruopščiai atrinktus objektus ne tik įdarbinsite savo pinigus bei iš to uždirbsite, bet ir prisidedėsite prie tvaresnės visuomenės kūrimo. Tuo pačiu galėsite stebėti senų būstų atnaujinimo procesus.

salygos ikona-05

Sąlygos

  • Mokame 10% metines palūkanas;
  • Minimali investavimo suma 5.000 Eur;
  • Minimalus investavimo laikotarpis 1 metai;
  •  Administavimo mokestis – 0%
  • Palūkanos išmokamos pagal susitarimą – kas mėnesį, kas ketvirtį, kas pusmetį arba kas metus;
  • Pridedamas garantinis raštas – akcininkų laidavimas.
palūkanos ikona. baltijos namai

Investicinė grąža

  • Investuota suma – 10.000 Eur;
  • Metinės palūkanos – 10%;
  • Sumokėtos palūkanos per metus – 1.000 Eur;
  • Per mėnesį išmokamos palūkanos – 83.33 Eur.

Procesas

Susisiekite

El. paštas: info@baltijosnamai.lt Telefonas: +37063072549

Sutarties suderinimas

Atsiunčiame Jums sutartį peržiūrai ir patvirtinimui

Sutarties pasirašymas

Sutartį pastalpiname į dokobit.lt platformą - ten ją pasirašo paskolos davėjas ir paskolos gavėjas

Paskolos pervedimas

Patvirtiname Jūsų pinigų į mūsų sąskaitą gavimą

Pirmas palūkanų išmokėjimas po mėnesio

Palūkanas išmokame pagal sutartyje sutartą grafiką

Skaičiuoklė

Loan Calculator

Investuojama suma

Terminas

Metinė grąža %

0

0

Norite investuoti? Susisiekime

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar mano investicijos apsaugotos?

Jūsų investicijos yra apsaugotos akcininkų laidavimu. Investuojant 50.000 Eur. ir daugiau pridedama papildoma garantija – nekilnojamojo turto įkeitimas (hipoteka)

Kiek galiu uždirbti?

Grąžos suma priklauso nuo investuojamos sumos. Kadangi Baltijos Namai veikia palūkanų principu, kuo didesnė investicija – tuo didesnis uždarbis. Investicinė grąža skaičiuojasi su 10% metinėmis palūkanomis.

Kokie mokesčiai taikomi investuotojams?

Jeigu investuojate kaip Fizinis asmuo, uždirbtos palūkanos priskiriamos B klasės pajamoms, kurias privalote deklaruoti GPM308 formoje ir šios formos priede „Apmokestinamosios pajamos“. Nuo šių pajamų turite sumokėti 15% GPM (gyventojų pajamų mokestį). Mes pateiksime Valstybinei mokesčių inspekcijai reikalingus duomenis apie jūsų per kalendorinius metus gautas palūkanas.

Kaip deklaruoti pajamas?

Baltijos Namai pateikia visą reikalingą informaciją apie išmokėtas palūkanas Valstybinei Mokesčių Inspekcijai (VMI), todėl investuotojams nieko papildomai daryti nereikia. Investuotojui tereikia patvirtinti deklaraciją prisijungus prie Elektroninio Deklaravimo Sistemoje (EDS) bei sumokėti priklausantį ir automatiškai apskaičiuotą pajamų mokestį.

Ar galiu savo investiciją atsiimti anksčiau?

Minimalus investavimo laikotarpis – 1 metai, bet į kiekvieną investuotoją atsižvelgiame individualiai, todėl atsitikus nenumatytoms situacijom esame pasiruošę ieškoti abiems pusėms palankaus sprendimo.

Kas nutinka, jei Baltijos Namai laiku negrąžina investicijų ar palūkanų?

Baltijos Namai iki nustatyto termino negrąžinęs nustatytos paskolos sumos, už suteiktą paskolą įsipareigoja mokėti investuotojui 0,02 (dvi šimtąsias) procento netesybų – delspinigių už kiekvieną pavėluotą dieną nuo visos tą dieną negrąžintos pinigų sumos

Ar galiu prarasti visą savo investiciją?

Kadangi visos investicijos yra užtikrinamos akcininkų laidavimu ar kitomis garantijomis, visiškas investicijos praradimas yra mažai tikėtina situacija. Kad ir kaip bebūtų, investavimas visuomet yra susijęs su rizikomis prarasti dalį ar visą investiciją.

Kas gali investuoti į Baltijos Namai projektus?

Investuoti gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, kurie turi ne mažesnę nei 5.000 Eur., investuojamą sumą. Investuotojas turi turėti banko sąskaitą, nes investicijos priimamos tik bankiniu pavedimu.

Kas yra partnerystės programa?

Partnerystės programa suteikia galimybę, jau esamiems Baltijos Namai investuotojams, kviečiant draugus dalintis savo patirtimi bei uždirbti dar daugiau. Už sėkmingą rekomendaciją gausite premiją. 

Baltijos namai logotype

„Baltijos Namai“ – Jūsų investicija suteiks naują gyvenimą namams. Kurkime kartu ir uždirbkime kartu – investuokite su Baltijos Namai!

© 2023 Baltijos namai. Visos teisės saugomos.

Scroll to Top