Baltijos namai

APIE PROJEKTĄ.

Puikaus išplanavimo 2 vienbučiai ir 6 dvibučiai namai randasi Palangoje, prestižiniame Kunigiškių gyvenamųjų namų kvartale. Čia ramu, mažai transporto, aplink pajūrio pušynai, o paplūdimiai net ir vasaros viduryje negausūs poilsiautojų.. Netrūksta ir pramogų, netoliese įrengti dviračių takai, SPA centrai, teniso kortai, batutų parkas bei naujai atsidaręs pirmasis wake parkas Palangoje. Iki Palangos centro – apie 5 km, ten galite nuvykti dviračiu, automobiliu arba maršrutiniais autobusais, kurie važiuoja kas pusvalandį.

Pastato statybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, gyventojų komfortui užtikrinti įrengta rekuperacinė sistema. Pirmo aukšto butai su lauko terasomis bei dalimi sklypo. Antro aukšto butai su antresolėmis bei 14m² balkonais. Teritorija apšviesta, kiemas išklotas trinkelėmis ir apželdintas veja su įrengtomis parkavimo vietomis. Bet kurį Jums patikusį butą jau galite įsigyti su itin kokybiška pilna apdaila.

Vietovė

Projekto adresas:
Genio g. 48B ir Genio g. 50 Kunigiškės, Palanga.

Ramaus poilsio pajūryje mėgėjai nuo seno žino šalia Palangos esančią mažytę Kunigiškių gyvenvietę. Šalia – pušynas, už kurio – jūra. Ties Kunigiškėmis paplūdimiai švaresni ir tuštesni, tad netrikdo nemalonus poilsiautojų dėmesys. Šalia naujai įrengtas dviračių ir pėsčiūjų „Ošupio“ takas, jungiantis Palangą su Šventąja.

Vėdinimas

Įrengta itin efektyvi rekuperacinė vėdinimo sistema. Rekuperatorius – tai mechanininės ventiliacijos įrenginys, taupantis šilumos energiją ir tiekiantis šviežų orą į gyvenamasias patalpas tuo pat metu pašalinantis blogą orą iš patalpų. Nuolatos cirkuliuojantis švarus lauko oras užtikrina, kad namuose nebus pelėsio, drėgmės ir kitų nemalonių veiksnių.  Tokia galimybė suteikia ne tik komforto jausmą, bet ir leidžia nemažai sutaupyti.

Ekonomiškas dujinis šildymas

Visuose projekto butuose įrengtas autonominis dujinis šildymas valdomas termostatu ir mobiliuoju telefonu. Išmaniojo namo sistema, atsižvelgdama į tuo metu esamą patalpų ir lauko temperatūrą, santykinį oro drėgnumą, vėjo kryptį, saulės intensyvumą ir kitus faktorius, galinčius daryti įtaką galutiniam rezultatui, priima sprendimą, kiek reikia keisti temperatūrą šildymo sistemoje ir atskiruose jos elementuose, kad būtų pasiekta ir išlaikyta pageidaujama temperatūra.

A energetinė klasė

A Klasės namai pastatyti iš kokybiškų medžiagų, todėl pasižymi itin geromis šiluminėmis savybėmis bei nedidelėmis eksplotacijos sąnaudomis. Pastatų sandarumas garantuoja gyvenimo komfortą tiek žiemą, tiek vasarą, o namuose sumontuoti A klasę atitinkantys itin sandarūs langai leis jums taupyti šilumą ir savo namuose mėgautis tyla bei ramybe.

Pilna apdaila

Butai parduodami su pilna, įtin kokybiška apdaila. Įrengtas šviesolaidinis internetas.

Saugumas

Saugumas – neatsiejama laimingų namų dalis. Į namo teritoriją pašaliniai nepateks – ją juosia tvora su automatiniais vartais. Kiekviename name ir bute įrengta individuali signalizacija. Nedidelė vieninga gyventojų bendruomenė palaiko atsakingą kaiminystę – čia Jūsų šeima jausis saugiai.

Parkavimas ir sandėliukai

Automobilį galėsite statyti kiekvienam butui priklausančioje nuosavoje parkavimo vietoje. O gyventojų patogumui, kiekvienam butų priklausys 3,2 m² sandėliukas.

IŠSIRINKITE BUTĄ
JAU DABAR!